“Mos u sforco për t’u treguar aq false”, Arjan Konomi sulmon ashpër Antonelës

Antonela ka qeshur gjatë ditës së sotme dhe shikonte Atdheun, ndërkohë që Sara dhe Geljeni sqaronin lidhjen mes tyre.

Ajo është shprehur se e kishte pyetur nëse kishte dhimbje pasi ai kishte probleme me shëndetin.

Pas kësaj, analisti Arjan Konomi i është drejtuar vajzës se s’duhej të sforcohej për t’u treguar aq false.

Bora: Çfarë ka Antonela?

Antonela: Unë e pyeta nëse kishte dhimbje.

Arjan Konomi: Mos u sforco për t’u treguar aq false. Ti po flet me një person që ke një histori të komplikuar dhe duke u sjellë ashtu duket sikur po diskuton për disa persona tek pallati përballë.

Antonela: Unë e pyeta nëse kishte dhimbje sepse e di që është sëmurë.


Shtuar 11.05.2021 19:12