Më në fund! Kiara Tito na tregoi se kanë gjetur emrin e bebit

Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Ishte vetë çifti, i cili përmes një ceremoni madhështore zbuloi gjininë e foshnjës.

Teksa ka mbetur dhe shumë pak që vajza të vijë në jetë, mesa duket çifti shumë i dashur për publikun ka vendosur dhe si do ta quajë.

Vetë moderatorja Kiara Tito ka shpërndarë në Instagram një story që tregon madhësinë e foshnjës krahas së cilës shkruan: Mirmëngjes nga bebi E.

Mesa duket emri i vajzë do të fillojë me shkronjën E. Na mbetet veçse të presim për ta mësuar./albeu.com

 


Shtuar 13.02.2024 11:53