Marramendëse, Mozzik shpenzon 37 mijë euro për veshjen e tij në një koncert (FOTO LAJM)

Mozzik është një ndër reperët shqiptarë shumë të pëlqyer nga publiku. Ai ka qenë vazhdimisht pjesë e mediave jo vetëm për sukseset dhe arritjet e tij, por edhe për jetën private.

Babai i Hanës gjithashtu tërheq vëmednjen edhe me stilin e tij të veshjes që bën diferencën jo rrallë herë. Nga më të çuditshmet e deri te më të shtrenjtat.

Për look-un e tij të fundit ai ka shpenzuar plot 37,859 euro bën me dije faqja “Shqip Closet”.


Shtuar 21.12.2021 10:39