“Marova mas teje”: Nuk ndahen as në dhomën e gjumit, Fifi dhe Graniti fikin mikrofonat (VIDEO)

Afrimiteti i Fifit me Granitin ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Në orët e para të mëngjesit, ndërkohë që shumica e banorëve ishin në gjumë, dyshja janë filmuar duke biseduar.

Fifi dhe Graniti kanë shtrënguar dhe duart me njëri-tjetrin, duke bërë që dyshimet se mes tyre po lind diçka të shtohen akoma më shumë.

Dyshja kanë fikur qëllimisht mikrofonat dhe ende nuk dihet se çfarë kanë biseduar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në një tjetër moment në shtëpinë e “Big Brother” Graniti dëgjohet duke i kënduar Fifit këngën e saj të fasmhme “Marova mas teje” dhe dyshja përfundojnë në një përqafim që nuk duket vetëm miqësor.


Shtuar 11.10.2021 09:24