Luiz Ejlli thyen heshtjen dhe tregon padrejtësitë në Big Brother: Më përdorën familjen dhe Kiarën por sot…

Këngëtari Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjen dhe të kujtohet si fenomeni i ”Big Brother Albania Vip 2”. Këtë pasdite në një video të publikuar në Instastory, ai për herë të parë ka folur pa doreza dhe pa presionin e një kontrate të bujshme, për atë që ka kaluar në ”Big Brother Albania Vip 2”.

Teksa flet për padrejtësitë që i janë bërë që nga përdorimi i familjes, por pa thënë se nga kush, ai më shumë ka falënderime për Kiarën, dhe për familjen e bukur që ata kanë krijuar, me ardhjen edhe në jetë të vajzës së tyre, Luna Mari më 30 prill.

”Më kujtohen të gjitha padrejtësitë, sulmet, mënyra sesi u përdor familja ime, Kiara po ashtu, për të më rënë, për të më ulur, dhe ja dola. Ja dola falë jush, dhe për këtë ju jam mirënjohës për tërë jetën.

Por unë çmimin e madh e kam fituar në momentin që Kiara Tito më ka thënë ”PO”, dhe sot unë i jam shumë mirënjohës, se më ka dhënë një vajzë të mrekullueshme që nuk gjej fjalë që ta përshkruaj, më ka dhënë familje, më ka bërë kryefamiljar, më ka bërë njeriun më të lumtur në botë. Kështu që faleminderit Kiara Tito”,-thotë Luizi.

View this post on Instagram

A post shared by Gazeta Koha Jonë (@gazetakohajone)


Shtuar 6.05.2024 21:42