Loredana i kërkon Elvana Gjatës të martohen (FOTO LAJM)

Reperja Loredana Zefi ka habitur së fundmi me një koment që i ka bërë këngëtares Elvana Gjatës.

Në postomin e fundit, Elvana Gjata dukej e mahnitshme, dhe komplimentet sa vinin e shtoheshin për bukurinë e saj, shkruan”Kosovarja”.
Komenti i cili mori më shumë vëmendje ishte komenti i Loredanës, e cila ka shkruar”Martona menihere me ty”.

Si duket, Loredana e pëlqeu shumë këtë paraqitje të saj, dhe në formë shakaje i bëri këtë koment.

Shtuar 18.05.2022 21:41