Ledri feston ditëlindjen dhe Sara i bëri dhuratë një tatuazh (FOTO LAJM)

Në ditën e lindjes së Ledrit, Sara ka zbuluar dhuratën që dyshja i ka bërë njëri-tjetrit.

Me një foto ku duken krahët dhe tatuazhet me vitet e lindjeve të tyre, Sara ka shkruar: “Të dua djali i ditëlindjes”.

Në krahun e Ledrit shënohet viti 1992 dhe 1986 në krahun e Sarës.

Një dhuratë plot kuptim dhe dashuri për dyshen, që e kanë tani shënim mbi trup njëri- tjetrin.


Shtuar 10.07.2021 13:46