Ledina Çelo nuk i ndahet fotove joshëse, tregon tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.Ajo me familjen e saj kanë zgjedhur Shqipërinë si destinacion, për të kaluar pushimet e tyre të verës.

Këngëtarja e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat trupore e sidomos të pasmet janë kryefjala e Instagramit të saj këtë verë.

Në fotot e fundit Ledina ka treguar edhe se ka një tatuazh në vithe i cili është mjaft I madh për tu fshehur në bikinit e vogla.
Këngëtarja ka marrë mjaft kritika ku i kujtojnë moshën dhe statusin e saj serioz e sipas ndjekësve nuk i kanë hijë këto postime, por patjetër edhe komplimentat për trupin në super formë nuk kanë munguar./albeu.com/

 


Shtuar 10.07.2021 11:08