Kiara Tito na prezanton me vajzën Luna Mari, publikon foton familjare krah Luizit

Moderatorja Kiara Tito ka publikuar ditën e sotme një foto mjaft të ëmbël me vajzën Luna Mari dhe partnerin e saj Luizin.

Ajo ashtu si edhe këngëtari është bërë nostalgjike për rrugëtimin që pati në shtëpinë e Big Brother.

Në portretin e bukur familjar dyshja simpatike shfaqen duke puthur të voglën e tyre.

“07.05.2023-07.05.2024, sa shpejt ndryshojnë netët”, shkruan Kiara krah fotove.


Shtuar 7.05.2024 16:44

Tags: , , ,