Kaq romantik nuk e dinim, Dj Sardi surprizon në ditëlindjen e të dashurës (FOTO LAJM)

Partnerja e Dj Sardit feston sot ditëlindjen. E në ditën e saj të veçantë, ai ka vendosur që t’i bëjë një urim publikisht në rrjetet sociale.

Dj Sardi ka ndarë me ndjekësit e “Instagram”-it një fotografi ku shfaqet së bashku me të dashurën e tij. Ata janë ulur buzë detit, e teksa e përqafon ai i jep edhe një puthje në ballë.

“Gëzuar ditëlindjen gruas që dua të mbaj përgjithmonë në krahët e mi”, ka shkruar Dj Sardi bashkëngjitur fotos romantike, e cila është pëlqyer menjëherë nga ndjekësit dhe e kanë uruar për ditëlindjen e partneres.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)

Shtuar 15.06.2021 15:51