Ish-partnerja e Stresit, “ndez” rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

Kejsi i ka dhënë fund lidhjes me Stresin dhe këtë e konfirmoi vetë reperi disa ditë më parë.

Ajo ka nisur pushimet dhe nuk po i mungojnë imazhet e shumta provokuese, teksa është vetë ajo e cila i ka  publikuar foto me bikini me ngjyrë të zezë në Instagram. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BKC Official (@bkc___)


Shtuar 22.07.2021 20:55