Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” i heq të gjitha në plazh (FOTO LAJM)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, vijon që të komentohet shumë në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një foto të publikuar.

Ana i ka bërë të gjithë të mendojnë se ka dalë nudo në plazh. Ajo ka ndarë në Instastory një foto të rrobabanjove të saj të zhveshura, të cilat i ka vendosur te disa shkëmbinj.

Kujtojmë se ajo ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga “Përputhen” dhe djali misterioz me siguri po e shoqëron.

Shtuar 16.07.2021 21:43