Mozzik ka 3 këshilla si t’i menaxhoni paratë (FOTO LAJM)

Mozzik është një nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë e jo vetëm.

Bashkë me vëllain e tij Getinjo, artisti ka punuar shumë për të arritur këtu ku është sot edhe pse i është dashur të jetojë jashtë vendit.

Ai është treguar gjithmonë i hapur me fansat e tij dhe ka ndarë me to shumë aspekte nga jeta personale.

Këtë herë në Instagram ai i ka dhënë ndjekësve të tij tre këshilla për paratë.

Teksa ka ndarë disa foto ku pozon pranë një Lamborghini të kuq, Mozzik shkruan:”1-Bëj para, 2- Përdori ato para për të bërë më shumë para, 3- Përsërite”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)


Shtuar 16.07.2021 21:54

Tags: ,