I tha se e konsideron të vdekur, vëllai i Ilnisës ka reaguar pas veprimit të Erjolës

Vëllai i Ilnisës ka reaguar pas veprimit të Erjolës ndaj motrës së tij ditën e sotme në “Big Brother”.

Erjola vendosi ti gatuaj një hallvë Ilnisës për ti treguar se e konsideron atë një banore të pa jetë në sytë e saj.

Teksa Erjola i përmend vdekjen dhe i gatuan hallvën, vëllai i gazetares bashkë me vajzën e Ilnisës kanë ngrënë torte për shëndet dhe jetë të Ilnisës, kështu është shprehur Kevin Agolli në një foto të postuar në Instagram.

“Me Anaisin, per një tortë sot. Për shëndet e jete për te ëmën e saj dhe motrën time!”-shkruan ai


Ishte Erjola që ngriti një plan bashkë me Julin dhe Ledjonën për të futur në lojë Ilnisën.

Loja ka vazhduar dhe Erjola ka vendosur të gatuaj një hallvë. Gatim i saj ishte posaçërisht për Ilnisën e cila duke mos kuptuar gjestin i ka kërkuar shpjegime Erjolës.


Shtuar 29.02.2024 21:47