“I shpreha dashurinë por iku dhe më la”, kujt ia hapi zemrën Atdheu (FOTO LAJM)

Pas një lidhje me ulje e ngritje mes Atdhe Xheravinës dhe Sarës fundi i tyre erdhi ndarë.

Kjo u bë e ditur nga dyshja dhe ish-konkurenti i “Për’Puthen” zbuloi se Sara ka qenë ajo që e ka lënë këtë të fundit.

Në InstaStory ku Andi, ka pyetur ndjeksat se cilat janë arësyet e ndarjes nga partnerja, Atdheu kishte shkruar: “Ja hapa zemren i shpreha dashurinë shumë iku më la”, bashkangjitur me një emoji të mërzitur.

Xheravina, shihet të jetë ende i lënduar edhe pse ka kaluar kohë nga ndarja e rrugëve mes dyshes, por a do të ketë një rikthim mes tyre ende nuk dihet. /albeu.com/


Shtuar 19.07.2021 23:10