FOTOLAJM/ Kuq e Zinjtë VIP që mbështetën sonte Kombëtaren në “Air Albania”

Emra të njohur për publikun dhe VIP-at kanë mbushur gjithmonë shkallët e stadiumit kur kombëtarja ka patur nevoj pr mbështetjen e tyre.

Mbrëmjen e sotme është luajtur ndeshja e fundit për eliminatoret e Europianit 2024, ku Shqipëria ka si synim ruajtjen e vendit të parë në grupin E. Kombëtarja e ka mbyllur në barazim pa gola sfidën e fundit për kualifikueset e kampionatit eruopian.

Më poshtë gjeni fotot e personave publik që gjenden në stadium.

 


Shtuar 20.11.2023 22:36