Familja në ‘shok’! Kris Jenner zbulon se ka tumor

Kris Jenner ka zbuluar se mjekët i kanë gjetur një “tumor të vogël”.

Ku lajm tronditës u bë i ditur në një trailer të serialit të ri të ‘The Kardashians’. 68-vjeçarja ndau rezultatet e ekzaminimit mjekësor me vajzat e saj, të cilat u tronditën nga lajmi.

“Unë bëra skanimin. Mjekët gjetën një kist, si një tumor të vogël,“-tha Kris dhe vajza e saj më e vogël, Kylie Jenner u përlot.

Nuk janë dhënë detaje të detajuara për shëndetin e saj. Kjo deklaratë vjen pasi vajza e saj Khloe Kardashian tregoi se si një “pikë e vogël” në fytyrën e saj rezultoi të ishte kancer i lëkurës.

Ndërkohë, gjatë trailerit, tregohen edhe komplikimet mjekësore që Kourtney Kardashian përjetoi me djalin e saj, Rocky.


Shtuar 9.05.2024 11:27