Elvana Gjata provokon me linjat: Ça vlere ka zëri, para kësaj veshje? (FOTO LAJM)

Elvana Gjata është një këngëtaret më të kërkuara brenda dhe jashtë territoreve, ku ka shqiptarë. Këtë javë, ajo ndodhet në Gjermani dhe ka dhënë një koncert në Dortmund. Pas performancave të saj elektrizuese, Elvana ka ndarë disa foto në Instagram, në të cilat shfaqet shumë provokuese dhe me linja të nxehta.

Komentet kanë qenë të shumta, veçanërisht për veshjen e këngëtares që ekspozon edhe të brendshmet. Madje një nga ndjekësit i ka shkruar Gjatës: “Ça vlere ka zëri, para kësaj veshje?!!!”.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e Elvanës është ajo në bashkëpunim me Dhurata Dorën, e titulluar “Gajde”, e cila u prit shumë mirë nga publiku.


Shtuar 26.11.2022 15:52