Eleni Foureira bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja Eleni Foureira solli në jetë dje, të martën, 7 shkurt fëmijën e saj të parë.

Sipas informacioneve, këngëtarja dhe partneri i saj, Alberto Botia, janë bërë prindër për herë të parë, pasi ylli solli në jetë një djalë.

Lajmin për shtatzëninë e ka publikuar Eleni Foureira më 13 nëntor me foto ku shihet barku i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

E shtrirë në një shtrat pranë Alberto Botias, partnerit të saj dhe babait të vogëlushit, ajo ka bërë të ditur se do të kenë fëmijën e tyre të parë./Albeu.com/


Shtuar 8.02.2023 09:02