E zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta publikon pamjet si rrallëherë (FOTO LAJM)

Rezarta Shkurta është ndër artistet shqiptare që përgjithsisht ka qëndruar brenda kornizave të një vajze puntore.

Jeta e saj personale dhe martesa me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, ka qenë gjithomë në qendër të mediave.

Së fundmi ajo ka publikuar një InstaStory si asnjëherë ku duket e zhveshur nga shtrati këtë mëngjes, por e mbuluar me çarçaf shkruan: Lere telefonin dhe çohu se je vonë.

Rezarta sapo është kthyer nga pushimet në Dubai me Ermal Hoxhën ku festuan edhe përvjetorin e lidhjes së tyre./albeu.com/


Shtuar 17.03.2021 10:14