E lidhur prej vitesh? Gazetari shqiptar nxjerr zbuluar Adën e “Përputhen” (FOTO LAJM)

Gazetari shqiptar, Andi Vrapi ka publikuar në rrjete sociale mesazhin e një fansi, i cili i ka folur për Adën, konkurrenten e “Përputhen”.

Sipas tij, Ada është e lidhur prej vitesh. “Kjo femer jeton këtu në Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal në Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e b*thët. E njoh këtë pa u fut në Përputhen”, shkruhet në mesazh.

“Vijnë raportimet e para miq për Përputhen”, ka shkruar Andi krahas fotos. Duhet thënë se nuk dihet sa të vërteta janë këto fjalë. Mbetet të presim një reagim nga vetë Ada.


Shtuar 18.09.2021 09:30