“E gjeta dhe një punë të re”, Arbana gjen një profesion të ri për Eduardin

Pa dyshim që Arbana dhe Eduardi janë një ndër çiftet më të komentuar dhe të dashur të publikut.

Së fundmi  moderatorja ka postuar një foto në “InstaStory ”  ku shfaqet së bashku me Eduardin, i cili ishte veshur si postier.

Arbana vendosi një mbishkrim mbi foto duke thënë: “ Ja dhe me postierin e zemrës”.

Sigurisht  që Eduardi “përfitoi” nga siatuata duke i dhënë disa nota humori, ai e ripostoi ndërsa shkruante se ka gjetur profesionin e tij të ri.

Çifti tashmë prej disa kohë janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur Diell, të cilin ende nuk e kanë bërë publik për mediat./albeu.com/


Shtuar 20.03.2021 19:34