Dolën çift nga “Përputhen”, Sara dhe Atdheu drejt fëmijës së parë? (FOTO LAJM)

Pasi u rikthye në “Përputhen” për Antonelën, Atdheu habiti të gjithë duke dal nga emisioni me Sarën si çift.

I gjithë publiku mbeti i habitur dhe tashmë sytë janë të çifti dhe gjithashtu dyshimet janë të pranishme nisur nga “zhgënjimi” më çiftet e mëparshme të dala nga emisioni.

Në rrjetet sociale ish-konkurrentët po tregojnë vazhdimisht se janë bashkë dhe publikojnë foto krah njëri tjetrit. Por në foton e fundit të publikuar nga Sara, Atdheu shfaqet me dorën te barku i saj dhe për më tepër lë komentin dyshues:

“A do të jetë gocë apo çun”, shkruan Atdheu duke e shoqeruar komentin me zemra. Por përgjigja e Sarës nuk lë aspak vend për dyshim duke ia kthyer: “Krokodil”./albeu.com/


Shtuar 19.05.2021 09:38