Çmenduri? Shikoni çfarë bëri vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit kur u mërzit (FOTO LAJM)

Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje.

Vajza e tyre e madhe, Era ka fituar zemrat e shumë ndjekësve në Instagram edhe pse nuk është një fytyrë publike në vend.

Era është bërë shpeshherë pjesë e mediave në Shqipëri pasi prindërit e saj janë figura mjaft të njohura dhe të respektuara, rastet si diplomimi apo festa të tjera familjare nuk I kanë shpëtuar publikut shqiptar.

Së fundmi Era ka ndarë në InstaStory një foto ku tregon se ka bërë tatuazh një flutur, por vëmendjen e mori përshkrimi i kësaj fotoje.

“Isha e mërzitur, kështu që bërë këtë”, shkruan vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit./albeu.com/

Shtuar 24.05.2021 14:45