Ditë zie për familjen e Ledri Vulës, humbin personin e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM)

Vetëm disa minuta më parë, reperi i njohur Ledri Vula ka ndarë një lajm të hidhur në llogarinë e tij në Instagram.

Gjyshi i tij ka ndërruar jetë, ndërsa Ledri na i prekur zemrat të gjithëve me foton e publikuar me të.

“Kurr ma ne prehnin tond gjysh?”- janë fjalët e reperit krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Personazhe të njohur të showbiz-t dhe jo vetëm i kanë shprehur ngushëllimet e tyre reperit për humbjen e madhe.

Gjyshi i Ledrit ishte jo pak i njohur për publikun shqiptar, nëpërmjet videove të nipit të tij. Ledri ka ndarë herë pas here në llogarinë e tij në Instagram momente të bukura me gjyshërit e tij, të cilët kanë qenë gjithmonë mbështetësit më të mëdhenj të nipit të tyre.

Madje, megjithëse nuk ua kuptonin tekstet shumicës së projekteve të Ledrit, ata kërcenin me këngët e tij.

Duket se reperi ishte tepër i lidhur me gjyshin dhe humbja e tij ka shkaktuar një hidhërim të madh në familjen Vula.

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata. ?”- ka shkruar mamaja e Ledrit, Xheraldina.


Shtuar 18.03.2021 13:10