Grezda nostalgjik për Kombëtaren, kujton këtë moment epik me Kacen (VIDEO)

Eros Grezda u cilësua si një nga talentet më të medhenj shqiptar.

Karrieri e tij kulmoi me grumbullimin në Kombëtare dhe transferimin te Rangers.

Sukses ky që zgjati fare pak,  sigurisht për mos impenjim maksimal dhe kokëfortësinë e tij.

Teksa jemi në prag grumbullimi të Kombëtares, ku Grezda prej kohësh nuk është më pjesë, sulmuesi ka shpërndarë në insta story një video ku kujton një moment epik me Ergys Kacen të cilit  në një moment i heq karrigen. /albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 13:15