Deri dje në “luftë” për Saimirin, motrat binjake pozojnë topless dhe “çmendin” rrjetin (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë përfundoi reality show “Love Story”, format i cili erdhi për herë të parë në ekranin shqiptar ku 18 vajza luftonin për dashurinë e një djali.

Silvana dhe Albana Xhani ishin motrat binjake që morën vëmendjen në emision. Vajzat konkurruan të dya njëherazi për të njëjtin djalë dhe u përballën me një lum komnetesh dhe kritikash.

Asnjëra prej vajzave nuk ishte e përzgjedhura e Saimirit, madje nuk u larguan në mënyrën më të mirë të mundshme.

Së fundmi binjaket kanë pozuar topless në Instagram duke marrë edhe njëherë vëmendjen e të gjithëve.

Kujtojmë se Saimiri doli nga “Love Story” isi çift me Meri Murrizin edhe pse lidhja e tyre po vihet në dyshim çdo ditë./albeu.com/


Shtuar 23.03.2021 09:49