Dalin pamjet tronditëse, reperi tërheq të dashurën zvarrë në ashensor (VIDEO)

Një video e incidentit që ndodhi në Hollywood, në të cilën reperi Quavo, një anëtar i grupit të famshëm Migos, tërheq zvarrë ish-të dashurën e tij Saweetie dhe e hedh atë në dysheme në një ashensor, u regjistrua në vitin 2020, megjithëse vetëm tani arriti në publik, sipas burimeve të SH.B.A.-së.

Një regjistrim i sulmit u regjistrua para se çifti të ndahej pas një lidhje dy-vjeçare.

Kamera e sigurisë regjistroi momentin kur Saviti goditi Quavo para se të hynte në ashensor dhe u përpoq ta parandalonte atë që ta ndiqte.

Pasi shtyu derën e ashensorit, reperi rrëzon ish-të dashurën në dysheme.

Edhe pse ashensori hapet në katin tjetër, Quavo nuk e ndihmon vajzën të ngrihet dhe qëndron në këmbë ndërsa qiramarrësit shikojnë skenën.

Burime për TMZ thonë se konflikti ndodhi në vitin 2020, disa muaj para ndarjes.

Reperi Quavo tha më 19 mars se tashmë është ndarë nga vajza.

Ndësra ajo pretendon se arsyeja ë kësaj ndarjeje është mashtrimi.

“Jam vetëm. Shumë herë jam tradhtuar dhe lënduar nga një histori që degradon personalitetin tim. Kam munguar emocionalisht për një kohë të gjatë, por më në fund jam e qetë dhe e lirë“, shkruante Saweetie në mediat sociale në atë kohë.


Shtuar 31.03.2021 14:13