Ç’po ndodh mes Andit dhe këngëtares bukuroshe? Reagimi i ashpër i Jasminës (FOTO LAJM)

Këngëtarja Diona Fona sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Sheqer”, por videoklipi është ai që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Patjetër që Diona u shfaq shumë tërheqëse dhe seksi, por protagonist i videoklipit është Andi Artani, kunkurrenti i “Përputhen”.

Andi është deklaruar në emision vetëm për Jasminën dhe kjo ka bërë ndjekësit të shpërthejnë në foton që ai ka publikuar më këngëtaren.

Por edhe Jasmina duket se s’ka duruar më tepër dhe i ka kthyer një koment ne profilin e këngëtares ku ka pozuar provokuese me Andin.

“Le nam.”, shkruan Jasmina duke marrë sërish vemendjen dhe mbeshtetjen e ndjekësve./albeu.com/


Shtuar 20.04.2021 11:07