“Çmend” ndjekësit me fustanin e ngushtë, Rasheli merr propozimin për martesë (FOTO LAJM)

Ish-velina, Rashel Kolaneci, ka ndarë së fundmi me ndjekësit në “Instagram” disa poza ku shfaqet super “hot”. E si gjithmonë pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta në pozat e saj.

Rashel shfaqet e veshur me një fustan që i rri fiks pas trupit, e që i ekspozon format bombastike. Në njërën foto, ajo nuk ka ngurruar që në plan të parë të vendos të pasmet.

Ndërkohë në komentet e shumta ku ndjekësit i shkruajnë se është e bukur, ka edhe nga ata që i propozojnë për martesë. “Martohu me mua”, i shkruan një ndjekës, të cilit Rashel duket se nuk e ka ndërmend që t’i përgjigjet.

Shtuar 19.05.2021 10:47