Çfarë po ndodh? Atdheu i vihet pas vajzës bukuroshe të politikanit të njohur

Ish-protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, u bë një nga fytyrat më të komentuara në mediet rozë.

Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, ai vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Mirëpo, çfarë mori vëmendjen ishte se ai ndjek vajzën e Lutfi Hazirit, Këngën, në rrjetin social Instagram.

Edhe pse kjo e fundit nuk e ndjek Atdheun, përsëri nuk i bëhet vonë, ai ka vendosur ta mbaj në Instagram Këngën.

Lutfi Haziri është Kryetar i Komunës së Gjilanit dhe Nënkryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Shtuar 26.03.2021 09:03