“Bukur e the, nuk përmendent 100 herë shtëpia”, fansat i dalin në mbrojtje Arjola Demirit (FOTO LAJM)

Edhe pas përfundimit të “Big Brother”, banorët vazhdojnë të mbeten në qendër të vëmendjes.

Një prej tyre edhe Arjola Demri. Një nga diskutimet që e ndjek më shumë aktoren në çdo dalje të saj është fakt që mori dhuratë nga “Big Brother” një shtëpi e cila kushtonte më shumë se vetë çmimi i fituesit.

Kjo padyshim ndodh dukshem në profilin e saj në Insgram. Së fundmi aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj të vogël, ku shtëpia i është përmendur e para.

Por padiskutim që nuk mungojnë edhe komentet pozitive dhe përkrahja nga fansat e saj.

Një prej tyre vë në dukje se sa shumë i është përmendur dhurata dhe se nuk është me vend. Pas tij edhe shumë të tjerë kanë rënë dakort me komentuesin./albeu.com/

Shtuar 9.03.2022 16:38