Bora Zemani thyen rekord, bën postimin e parë pas heshtjes (FOTO LAJM)

Moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave online javët e fundit për shkak të përfshirjes së saj në trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix.

Edhe pse është përfolur shumë për të, ajo nuk ka qëndruar në heshtje totale.

Por sonte ajo ka vendosur të thyejë heshtjen, duke postuar një foto në Instagram.

Ajo që bie në sy, përveç bukurisë dhe elegancës së saj, janë edhe “like” që ka marrë.

Në 6 minuta, Bora numëron rreth 18 mijë like.

Kujtojmë se ditët e fundit moderatorja ka pasur një rritje të frikshme të ndjekësish dhe profili i saj po arrin gati 1 milion followers./albeu.com

 

 


Shtuar 4.12.2021 21:07