Aksion kundër lojërave të fatit në Vlorë, disa të shoqëruar në polici

Mbrëmjen e sotme policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion kundër lojërave të fatit. Gjatë aksionit janë bllokuar disa pika bastesh dhe lojëra fati.

Burime bëjnë me dije se janë shoqëruar disa persona në komisariat.

Aksioni është përqendruar kryesisht përgjatë bulevardit kryesor të qytetit. Mësohet se nga aksioni janë sekuestruar edhe pajisje elektronike./albeu.com

Vijon…


Shtuar 4.12.2021 20:52