Bleona Qereti “çmendet” në Instagram, pozon totalisht e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM)

Prej vitesh, Bleona Qerreti po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përmes rrjeteve sociale, ajo tregon vazhdimisht se po merret me projekte të ndryshme si muzikore dhe kinematografike.

Mirëpo, duket se Bleona ka vendosur të bëjë një pauzë dhe ka gjetur kohën për pushime. Ajo është nisur menjëherë drejt Europës dhe pak më parë ka treguar vendin, ku bën gjithmonë ndalesën e parë.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, këngëtarja ka lënë të kuptohet se bëhet fjalë për një qendër detoksi.

Bleona shfaqet e shtrirë teksa bën foto përpara pasqyrës dhe padyshim që vëmendje kanë tërhequr vëmendje linjat seksi. Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta për këngëtaren seksi.

“Gjithmonë ndalesa ime e parë në Europë”, ka shkruar Bleona krahas fotos.


Shtuar 1.10.2021 09:28