Bebushja erdhi, Eliona Pitarka publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM)

Aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka është bërë sot nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Eliona me një postim në Instastory ku ka publikuar edhe foton e parë të vogëlushes.

“Ajo është më në fund këtu”, shkruan Eliona krah fotos së princeshës së saj, rrethuar me tollumbaca, buqeta me lule dhe dhurata për ardhjen e saj në jetë.

Vetëm pak orë më parë aktorja kishte bërë një postim ku filmonte barkun dhe shkruante se do e marrë malli për shkelmimet e bebes së saj, por mezi po priste ta merrte në krahë.

Eliona nuk e ka zbuluar ende emrin e vogëlushes.


Shtuar 23.03.2021 10:50