“Barku u zvogëlua, zemra u zmadhua”, Eliona Pitarka zbulon portretin e ëmbël të vajzës së porsalindur (FOTO LAJM)

Aktorja e “Klanifornias”, Eliona Pitarka është bërë pak ditë më parë nënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktorja përmes një postim në InstaStory.

Pak minuta më parë Elion aka publikuar një video teksa mban në kraharor vogëlushen e saj duke I zbuluar edhe portretin e vogël dhe të ëmbël.

“Barku u zvogëlua, zemra u zmadhua. Ju falenderoj pafund për të gjitha urimet, ma keni mbushur shpirtin plot. Shumë dashuri dhe puthje nga në të dya.”, shkruan aktorja.

Emri I vogëlushes nuk është zbuluar akoma nga aktorja./albeu.com/


Shtuar 24.03.2021 15:24