Balerini eliminohet nga “Big Brother”, veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Mbrëmjen e djshem, banori që la shtëpinë e “Big Brother VIP” ishte Eltioni të cilin e nxorri në nominim ilir.

Debatet e vazhdueshme me Ilirin kanë bërë që eksperienca e tij të zgjasë shumë pak.

Ndërkohë që ajo që është vënë re pasi Arbana shqiptoi emrin e Eltionit, është fakti se Iliri nuk u ccua fare që ta takonte balerinin, duke qendruar i vetëm në dhomën e ndejtjes, ndërkohë që të tjerët përcollën banorin e eleminuar.

Vetë Eltioni tha se ishte i vetëdijshëm që debati me Ilirin e kishte penalizuar dhe i kishte sjellë edhe eleminimin.

”Historia me Ilirin më ka penalizuar, duhet ta kisha shfaqur në një tjetër moment”,- tha ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 15.01.2022 11:58