6 muaj nga lindja, Orinda Huta ëmbëlson ndjekësit me fotot e të bijës (FOTO LAJM)

Nga dita në ditë Atara rritet dhe mami Orinda s’mund të jetë më e lumtur se kaq.

Moderatorja ka ndarë mëngjesin e sotëm një album fotosh për t’i uruar 6 mujorin e lindjes.

“Dashuria ime, gëzimi im më i madh”, shkruan Orinda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)


Shtuar 15.01.2022 11:50