Baba për herë të dytë? Mozzik publikon si rrallëherë nga shtrati me Loredanën (FOTO LAJM)

Loredana ka bërë gjithë rrjetin të dyshoj se ajo është në pritje të ëmbël dhe do ta bëjë Mozzik-un baba për herë të dytë, por ngelet të presim vetëm konfirmimin konkret të kësaj shtatzënie.

Së fundmi ajo ka publikuar një mori fotosh me reperin dhe vogëlushen e tyre Hana, ku barku i këngëtares duket i rrumbullakosur.

Por këtë herë nuk ishte vetëm Loredana ajo që flet për ribashkimin dhe zgjerimin e familjes. Edhe Mozzik ka publikuar një foto të familjes, nga shtrati me Hanën dhe Loredanën dhe duken më të lumtur se kurrë./albeu.com/


Shtuar 15.04.2021 11:22