Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj festojnë ditëlindjen në finalen e BBV, sa vjeç mbushin sot

Partnerë në punë, në jetë e sikur të mos mjaftonte kjo ato kanë lindur edhe në të njëjtën datë. Arbana Osmanin dhe Eduard Grishaj festojnë ditëlindjen të dy më 7 Maj dhe këtë vit në finalen e Big Brother VIP.

Padyshim që me të mbërritur mesnata nuk ka munguar një surprizë pë moderatoren e cila u emocionua dhe përlot.

Por a e dini moshen e tyre?

Arbana Osmani festoi 40-vjetorin e lindjes, ndërsa partneri i saj Eduarti festoi 34-vjetorin.

Eduarti dhe Arbana janë prindër të dy fëmijëve, Diellit dhe Zoit. Joni është djali i madh i Arbanës nga martesa e parë./albeu.com/