Ana Lleshi në një lidhje të re pas ndarjes nga Arsimi? (VIDEO)

Pas ndarjes nga Arsimi, Ana Lleshi ka nisur një lidhje të re. Të paktën këtë ka lënë të kuptohet me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka marrë një surprizë romantike, të cilën e ka ndarë me të gjithë. Asaj i kanë dhuruar një buqetë me trëndafila me mbishkrime dashurie, të tilla si “Ti je zemra ime”, “Të dua shumë”.

Për më tepër, Ana e ka shoqëruar foton e buqetës me këngën e Miriam Canit “Sa shumë të dua” dhe me një shkrim ku thotë: “Ti më bënë të buzëqesh”.

Ende nuk dihet se kush është mashkulli që ia ka marrë zemrën.

Shtuar 17.07.2021 19:24