“A je shpirti im?”, plasin puthjet pasionante mes “shokëve”, Fifit dhe Granitit (VIDEO)

Sipas dyshes raporti i tyre ka mbetur vetëm shoqëror.

Por sot nuk u duk aspak kështu ku ishte Fifi ajo që nuk reshti së puthuri Granitin.

Graniti nga ana tjetër edhe pse shprehu deklaratën e tij për ish partneren duket se ende nuk është i qartë me veten e tij.

Të shohim nëse marrëdhënia e dyshes do të jetë vetëm shoqërore apo do ndodhi dicka që nuk e presim.

“A je shpirti im?”, e pyet Graniti në një moment Fifin dhe kjo e fundit gjeti sërish rastin për ta puthur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 9.11.2021 09:18