A je puthur me Donaldin? Si përgjigjet Beatrix (VIDEO)

Pas mbrëmjes së kaluar, banorët e Big Brother Vip kanë filluar të ngacmojnë Donaldin dhe Beatrix për romancën që po krijojnë me njëri-tjetrin.

Sara e pyeti Beatrix nëse është puthur me Donaldin, dhe përgjigja e saj ishte: “Jo”.

Më tej ajo tha se janë duke e shijuar momentin./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 1.12.2021 22:23