A është apo jo Julia, motra e Elton Ilirjanit? Vajza e saj sqaron gjithçka në këtë video!

Aktorja Julia Ilirjani që u bë pjesë së fundmi e “Big Brother VIP 3”, nuk është motra e biznesmenit të njohur, Elton Ilirjani.

Këtë e ka sqaruar vetë vajza e aktores, Rene. Në një video në profilin e saj në “TikTok”, ajo tregon se Eltoni nuk është vëllai i Julias, por një kushëri i saj.

“Dua të ju bëj një update. S’kam folur se u fut mami tek Big-u, dhe duhet të ishte surprizë.

E para e punës, mamaja imë më abandonoi, e dyta nuk e di nëse jeni të informuar, por unë jam shumë e lidhur me Eltonin, që ka edhe shumë pikëpyetje rreth kësaj teme.

Eltoni nuk është daja im biologjik, nuk është vëllai i mamasë time, por është kushëriri i dytë më duket, se ne në Shqipëri kur kemi dikë të afërt i thërrasim daja. Por jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin”, tha vajza e aktores.

@renee_reffo

Gjesaqi #fyp #fypシ #foryoupage #tirana #albania #viralvideo #viral #itgirrrrl #bbv3 #juliailirjani #eltonilirjani

♬ original sound – renee_reffo

 


Shtuar 28.02.2024 16:53