4 muaj pas lindjes, Sara e Ledrit shfaqet në super formë (FOTO LAJM)

Partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha është rikthyer në formën e duhur vetëm pak muaj pasi është bërë nënë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku me postimet e fundit ka nxjerrë në pah linjat perfekte trupore.

E veshur në një fustan dypjesësh lëkurë dhe një grim më të lehtë, Sara duket e mahnitshme.

“Veshje e bukur por a mendoni se u largova nga shtëpia?”, ka shkruar ajo krah fotos.

Sara dhe Ledri ndërkohë u bënë prindër të një vajze në dhjetor të vitit që lamë pas.

Çifti janë së bashku prej disa vitesh, ndonëse akoma nuk janë martuar me ndonjë ceremoni.


Shtuar 8.04.2021 12:36