Tërmet në Gostivar

Një tërmet me magnitudë 2.2 ballë ka goditur sot Gostivarin.

Epiqendra e tërmetit ishte 13 kilometra larg qytetit.

Tërmeti ka qenë në një thellësi prej 6 km.

Nga vendet e rajonit në Shqipëri dhe Greqi gjithashtu janë regjistruar tërmete.

Shtuar 18.05.2022 20:08