Do të dashuroheni me këtë fustan veror të Kate Middleton

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, është një nga zonjat mbretërore me më shumë stil. Mamaja e tre fëmijëve është elegante dhe me shije, dhe gjithçka që ajo vesh, duket bukur në trupin e saj.

Së fundmi ajo ka veshur një fustan me lule veror, i cili me siguri, sapo të shihni, do të dashuroheni pas tij.

Printet e luleve rozë dhe vjollcë e bëjmë akoma më të bukur fustanin, i cili të jep një pamje shumë trendi por njëkohësisht edhe vintage./albeu.com


Shtuar 13.05.2021 15:19