ZYRTARE/ Ja kur fillon dhe mbaron sezoni i ri i Premier League

Tashmë është mësuar data se kur do të fillojë sezoni i ri i Premier League.

Sezoni i ri do të fillojë me 14 gusht 2021, kurse do të përfundojë me 23 maj. /albeu.com/

 

Shtuar 7.05.2021 04:05