Zjarri “përpin” shtëpinë në Gjirokastër, digjen të gjallë një çift të moshuarish

Një zjarr masiv ka përfshirë një shtëpi në Gjirokastër.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se brenda shtëpisë ndodheshin nje çift të moshuarish.

Bëhet fjalë për çiftin e të moshuarve Irakli dhe Fotini Panajoti, të cilët kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një zjarri që përfshiu shtëpinë e tyre./albeu.com/


Shtuar 16.11.2021 20:47